O firmě

Společnost K Computer spol. s r.o. byla založena 5.4.2004 a navázala na činnost živnostenského listu současného majitele. Od založení se orientovala na služby v oblasti výpočetní techniky s ohledem na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Našimi prioritami byly od začátku flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, individuální přístup a v tomto duchu společnost úspěšně funguje dodnes, o čemž svědčí neustále rostoucí množství spokojených zákazníků.

Hlavní náplní činnosti jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky, počínaje dodávkou PC sestav, přes zabezpečení, správu a údržbu hardware, serverové řešení pro podniky, instalace připojení, úpravy elektrických rozvodů, servis, renovace tonerů, audiovizuální techniku, kameramanské a fotografické a střihačské práce.

V roce 2006 jsme díky neustálé poptávce našich klientů začali poskytovat k již zmiňovaným IT službám i kompletní reklamní full-servis, který v současné době významně doplňuje servis našim zákazníkům. Otevřením grafického studia jsme schopni nabídnout široké spektrum reklamních služeb, jako jsou velkoplošné tisky, polepy automobilů, tisk reklamních prospektů, katalogů, navštívenek, pf přání, návrh a realizaci webových stránek, e-shopů a redakčních systémů.

Naše priorita je zákazník, pokud se jím stanete i Vy, garantujeme Vám 100% spolehlivost.

Mgr. Jan Kaňka - jednatel společnosti